SVD Dragunov - Imitace dřeva [AGM]

Airsoftová manuální odstřelovací puška, replika SVD Dragunov, úsťová rychlost až 500 FPS, váha 2650 g, délka 121 cm, zásobník na 30 BB

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2025
Možnosti doručení
Kód: AGMSVDA
2 650 Kč
SVD Dragunov - Imitace dřeva [AGM]

Airsoftová manuální odstřelovací puška SVD Dragunov od společnosti AGM je replikou oblíbené ruské odstřelovací zbraně.


Z vnější stránky je tato replika z velké části kovová vnější hlaveň, tělo zbraně, kryt závěru, záchyt zásobníku, spoušť, kolejnice pro boční montáž, mířidlo, patka pažby. Předpažbí a a pažba jsou vyrobeny z velmi odolného polymeru v provedení imitace dřeva. Lícní poduška je umístěna na dřevěné podložce.

Vnitřní díly zbraně jsou taktéž všechny kovové tedy zaručují její dlouhý a bezproblémový chod. Navíc díly jako vnitřní hlaveň, hop-up gumka a pružina jsou kompatibilní s AEG tedy dávají uživateli možnost dalšího vylepšení. Zbraň disponuje rychlou výměnou pružiny.

Uvnitř zbraně je naším servisem vložena pružina M150 díky které dává zbraň až 500FPS. V balení od nás dostanete zdarma pružimu M120 jejíž výměnou docílíte okolo 400FPS.


Obsah balení:

  • zbraň
  • zásobník
  • rychloplnička
  • pružina M120 (400 FPS)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně manuální
EAN: 5904420008507
? Úsťová rychlost (FPS): 480-500
? Úsťová rychlost (m/s): 152
? Energie projektilu (J): 2,31
? Teoretický dostřel (m): 68
Vhodná váha střeliva: 0,28g
Režim střelby: Jednotlivě
? Váha zbraně (g): 2650
Délka (mm): 1210
Délka vnitřní hlavně (mm): 600 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm): 6.02 mm
Materiál těla: Kov
Materiál předpažbí: Polymer
Materiál zásobníku: Ocel
Typ zásobníku: Low-cap (tlačný)
Kapacita zásobníku: 30
? Hop-up: Ano regulovatelný
Věkové omezení: 18 let
Barva zásobníku: Černá
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Š Avatar autora | 20.4.2025
zbraň je za tuto cenu velmi dobrá. Za asi 3 měsíce vlastnění jsem narazil pouze na 3 problémy. 1. Když fouká, kuličky lítají s větrem (dalo se očekávat, vlastně není problém) 2. Po přidělání Puškohledu na přídavnou lištu jsem si všiml, že kuličky lítají pod zaměřovač, je moc vysoko 3. Potom, co jsem chtěl upravit Hop-up jsem narazil na problém velikosti Imbusu, otvor je moc malý Cekově si zbraň chválím a můžu doporučit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola